Stavební firma Praha Jsme odborníci na stavby RD, úpravy a rekonstrukce.

Díky 15-ti leté zkušenosti ve stavebnictví a odpovědnému přístupu vždy cílíme k Vašemu maximálnímu spokojení. Neděláme kompromisy a vždy se nám to vyplatilo. Máme minimum reklamací.

Stavební firmy v Česku začali praktikovat různé praktiky. My jsme si ale řekli, že kvalitu a poctivost určitě lidé ocení spíš. Pokud i vy požadujete od stavební firmy totéž jsme na stejné vlně a rádi Vám pomůžeme.

Zodpovědní zaměstanci

Přijímáme jen zodpovědné lidi se zkušenostmi. I když to je v dnešní době na hraně nemožného, držíme si kvalitní lidi a odvádíme díky tomu kvalitní práci.

Rozumné ceny

I přes důraz na kvalitu si držíme příznivé ceny za stavební práce. Pokud už máte nabídku, ukažte nám ji a uděláme Vám to levněji!

15 let zkušeností

Máme za sebou mnoho postavených domů, rekonstrukcí bytů, nebo fasád, dlažeb a podobně. 15 let stavíme od nuly a posbírali jsme mnoho zkušeností při řešení stavebních detailů.

0 +

Dokončených projektů

0 +

Zaměstnanců

0 +

Let zkušeností

Stavební firma Praha Časté otázky

Na všechny námi zhotovené práce poskytujeme záruku. Než vše začneme, sepíšeme spolu smlouvy a další potřebné papíry.

Na každou kalkulaci musíme vidět opravdový stav. Stačí si zavolat, dohodneme si termín a během půl hodiny víme vše potřebné. Pak do týdne zašleme kalkulaci.

Na každou kalkulaci musíme vidět projektovou dokumentaci a příjezd na stavbu. Stačí si zavolat, dohodneme si termín a během hodiny víme vše potřebné. Pak do dvou týdnů zašleme kalkulaci.

Buď si na stavbu přivezeme svůj materiál, nebo budeme pracovat s materiálem již zakoupeným od Vás. Od dodavatelů máme již nasbírané slevy a promítnou se ve zúčtování. Případně s Vámi rádi zajdeme do obchodu a poradíme Vám jaké vybrat obklady a další estetické prvky. 

Stavební firma Praha Vznikli jsme díky hromadě práce, ne hromadě papírů

Jsme stavaři srdcem a práce nás baví. Vznik firmy a naše úspěchy přišli postupně a vybudovali jsme je rukama, ne tužkou.

Proč jsme jiní?

Protože se opravdu nebojíme práce a baví nás. Nebo protože jsme důslední a poradíme si se sebemenšími detaily. Práci domýšlíme s ohledem na další stavbení kroky.

Stavby na klíč

Vždy držíme termíny

Moderní postupy

Držíme se projektu

Co o nás řekli zákazníci Recenze